Klasa na medal 2024/2025 - wyjazd do kina.

W ubiegłym roku szkolnym aktualna klasa IV udowodniła, że potrafi działać razem, wspierać się i dbać o dobrą atmosferę, dzięki temu wygrała szkolny konkurs „Klasa na medal”.
Nagrodą za to wyjątkowe osiągnięcie była wspólna wycieczka do kina, która w całości została ufundowana przez Radę Rodziców.

Dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniałą nagrodę, a całej klasie – za świetną postawę w ubiegłym roku szkolnym.

Mamy nadzieję, że będzie to motywacja dla pozostałych klas do wspaniałej pracy i zaangażowania w walce o tytuł „Klasy na medal” w roku szkolnym 2025/2026.



 

Konsultacje eksperckie - SP w Zbrosławicach.

W ubiegłą środę w SP w Zbrosławich odbyły się konsultacje eksperckie dla rodziców dzieci w spektrum autyzmu pt. "Było...jest...będzie - proces jako wzmocnienie". Spotkanie poprowadziła Pani Julia Knapik – psycholożka, fizjoterapeutka oraz terapeutka terapii behawioralnej. Wydarzenie dostarczyło uczestnikom bogatej, praktycznej wiedzy oraz wielu cennych wskazówek do wykorzystania w codziennej pracy z dziećmi, a po jego zakończeniu odbyły się indywidualne konsultacje z rodzicami.

Kolejne, a zarazem ostatnie spotkanie odbędzie się 27 listopada br. w godzinach 17.00 - 18.30.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców.

 



 

Zabawa Andrzejkowa 2025

Wczoraj w naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa, która jak co roku dostarczyła uczniom mnóstwo radości i dobrej energii. Do tańca porwały wszystkich młodzieżowe rytmy, które profesjonalnie i z ogromnym wyczuciem serwował DJ Rochowsky.
Tego dnia o słodki poczęstunek zadbała klasa VIII w ramach akcji ,,Słodkie poniedziałki ". Uczniowie spisali się na medal, przygotowując pyszności, które umiliły wszystkim wspólną zabawę. Bardzo dziękujemy za ich zaangażowanie i świetna organizację.
Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością - ich pomysłowe przebrania wzbudzały zachwyt i dodawały wydarzeniu wyjątkowego uroku.
To był naprawdę udany dzień, pełen śmiechu, muzyki i wspólnej zabawy. Już nie możemy doczekać się kolejnych szkolnych wydarzeń .
 


VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Zapraszamy do udziału!!!

 

 

Szczegóły w załączniku>>



 

Zabawa Andrzejkowa 2025



 

Święto Niepodległości w naszej szkole!

Klasa 2a i 3 w piękny sposób uczciły 11 listopada – Święto Niepodległości.
Uczniowie zaprezentowali wzruszający występ, w którym Polska została przedstawiona jako orzeł oszukany przez zaborców, ale zawsze dumny i silny.
Zaprezentowano piękny pokaz tańca z flagami, a także bogaty repertuar piosenek patriotycznych:
- Rozkwitały pąki białych róż
- Polska nasza
- Co to jest niepodległość
- Jedzie, jedzie na kasztance
Nie zabrakło też wspaniałej prezentacji Józefa Piłsudskiego i legionistów, którzy przybliżyli wszystkim atmosferę tamtych dni.
Na występ zostali zaproszeni rodzice, a po uroczystości wykonano pamiątkowe zdjęcia.
To była prawdziwa lekcja historii, patriotyzmu i dumy z bycia Polakiem